Odvlhčování vzduchu

Pro jaké velikosti prostorů jsou vaše odvlhčovače vzduchu dostačující?
Jak velká je u vašich odvlhčovačů vzduchu nádoba na kondenzovanou vodu a jak často se musí tato nádoba vyprazdňovat?
Jaké má váš odvlhčovač vzduchu hranice použití?

Pro jaké velikosti prostorů jsou vaše odvlhčovače vzduchu dostačující?

Zpravidla je dostačující odvlhčovač vzduchu LE 28 pro prostory do cca 16 m2 plochy (40 m3 prostoru) a odvlhčovač vzduchu LE 56 pro prostory do cca 32 m2 plochy (80 m3 prostoru)

Odvlhčovače vzduchu LE 28 a LE 56 mají vždy jednu nádobu na kondenzát s kapacitou 6 litrů. Je možné trvalé odvádění kondenzované vody s použitím společně dodávané odpadní hadice, dlouhé cca 1 m, kterou lze připojit na nádobu pro kondenzát.

Při teplotě prostoru cca 26,7 °C a vlhkosti vzduchu v prostoru 80 % má odvlhčovač vzduchu LE 28 odvlhčovací výkon cca 10 l za 24 hodin. Odvlhčovač vzduchu LE 56 má při uvedených podmínkách okolního prostředí odvlhčovací výkon cca 19 litrů za 24 hodin.

Přístroj se při plné nádobě automaticky vypne.

Jaké má váš odvlhčovač vzduchu hranice použití?

Rozsah použití odvlhčovače vzduchu LE 28 a LE 56 se pohybuje u teplot v rozmezí 12 °C až 30 °C a relativní vlhkosti vzduchu 20 % až 80 %. Odpovídající odvlhčovací výkon je závislý na teplotě prostoru a na relativní vlhkosti vzduchu.

Rychlý výběr produktu

Technická podpora

Technická podpora Technická podpora

Výstavy a školení Aktuality

STIEBEL ELTRON spol. s r. o.
K Hájům 946, 155 00, Praha 5
OR MS v Praze; oddíl C; vložka 5663;
IČ: 44267291

AEG je registrovaná ochranná známka na základě licence od společnosti AB Electrolux (publ).